تاریخچه شرکت

شرکت اکسین سبز اسپادان (سهامی خاص) با نام تجاری اکسا،  شرکتی است دانشبنیان که از تلاقی اندیشه ها و تلفیق تجربه های گروهی متخصص  با هدف ارتقاء کیفی روشها و ابزارهای مورد استفاده در محیط زندگی و با بهره گيري از تکنولوژی روز از سال 1395 در مجموعه مراکز توسعه فن آوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز به کار کرده است.

در این راستا تیم تحقیقاتی اکسا متشکل از متخصصان دانشگاهی و صنعتی اقدام به فعالیت هایی جهت دستیابی به دانش فنی و بومی سازی تولید محصولات صنعتی و پزشکی از نانو فایبرها نمود است. با تلاش متخصصان تیم مذکور، امکان بهره‌برداری از این نانو فایبرها در تولید و ارائه انواع فیلترهای صنعتی، تصفیه هوای خانگی، هواسازها و …و همچنین تولید و ارائه ماسک های نانوفایبرصنعتی رده FFP3  و  ماسک های بهداشتی و عمومی رده N99  در صنایع مختلف حاصل شده که هم اکنون مورد مصرف صنایع و هموطنان می باشد .

در حال حاضر به دلیل اعتبار کسب شده و تمایز قابل توجه محصولات ماسک نانوکسین نسبت به سایر محصولات ماسک موجود در بازار، تعداد زیادی از صنایع کوچک و بزرگ کشور مشتری دائم این ماسک می باشند. همچنین در جریان شیوع بیماری کرونا، شرکت نانوکسین با تلاش شبانه روزی پرسنل خود سعی کرده با کیفیت ترین ماسک N95 و N99 را در اختیار پرسنل بهداشت و درمان سایر نقاط کشور قرار دهد.

در آغاز شرکت اکسین سبز اسپادان هدف خود را دستیابی به کیفیت جهانی در تولید محصولات خود می دانست. در حال حاضر با موفقیت های حاصله در تولید ماسک هایی با سطح کیفیت جهانی، شرکت اکسین سبز اسپادان با تکیه بر تجارب کسب شده در فعالیتهای گذشته و در اختیار داشتن کادری جوان خوش فکر، در نظر دارد پا را از این فراتر گذاشته و محصولات با کیفیت بالاتر از استاندارد های جهانی به بازار عرضه کند.

ما در شرکت دانش بنیان اکسین سبز اسپادان احترام به حقوق مشتری را اساس کار خود قرار داده و ادامه حیات خود را در گرو ارتقاء روز افزون کیفیت محصولات و رضایت مشتریان  می دانیم.

کنترل کیفی مداوم

بروزرسانی مداوم

پشتیباتی مداوم

تعهد به زمان