ماسک FFP2 بدون سوپاپ نانوکسین

ماسک FFP2 بدون سوپاپ معادل ماسک‌ N95 بوده و از دو لایه‌ی ملت بلون برای فیلتر کردن ذرات در ابعاد میکرون و چهار لایه‌ی اسپان باند با کیفیت بالا تشکیل شده‌ است. این دسته از ماسک‌ها برای استفاده در محیط‌هایی که با ذرات مختلف و آلاینده‌های صنعتی سر و کار دارند، و همچنین برای حفاظت تنفسی در برابر باکتری‌ها و ویروس‌های واگیردار از جمله کرونا طراحی شده‌اند.

ماسک‌ FFP2 بدون سوپاپ نانوکسین جهت جلوگیری از انتقال ویروس از کاربر به بیرون، بصورت یکپارچه تولید شده‌ است. در ساخت این ماسک‌ها از دو عدد بند کشی روکش‌دار چهار کش مرغوب استفاده شده‌است که از طریق پانچ ایجاد شده در کناره‌های ماسک به آن متصل شده‌اند و تمام دوخت‌های این دسته از ماسک‌ها با استفاده از دستگاه‌های التراسونیک انجام گرفته است. این دسته از ماسک‌های نانوکسن دارای فیکسر بینی دوبل با پد داخلی ضد حساسیت هستند و به طور کامل بر روی صورت کاربر می‌نشینند.

ویژگی‌های ماسک‌های FFP2 بدون سوپاپ نانوکسین عبارتند از:

  • استفاده از پارچه‌ای با کیفیت و انعطاف‌پذیر در ساخت آن
  • استفاده از بند کشی روکش دار مرغوب برای جایگیری بهتر بر روی صورت
  • استفاده از دوخت التراسونیک برای تمامی اتصال ها
  • فیکسر بینی دوبل با پد بینی ضد حساسیت
  • مقاومت بالا در برابر آب و رطوبت

ماسک‌ FFP2 بدون سوپاپ نانوکسین، برای استفاده در کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی، مقرون به صرفه می باشد. در نقطه تماس این دسته از ماسک‌ها با صورت، از پد ضد حساسیت استفاده شده است که از آسیب رسیدن به پوست جلوگیری کند و با ایجاد راحتی بیشتر برای مصرف کننده، امکان استفاده طولانی‌تر از آن‌ها را فراهم می‌کند. در نهایت این دسته از ماسک‌های FFP2 با توجه به مشخصات و ویژگی‌های فنی آن‌ها، برای استفاده در محیط‌های صنعتی، درمانی، پزشکی و همچنین استفاده شخصی بسیار مناسب هستند.

لازم به ذکر است که این ماسک‌ها برای یکبار مصرف هستند و امکان شستشو و استفاده مجدد را ندارند. برای رعایت نکات ایمنی در حین انجام کار و حفظ امنیت خودتان، می‌توانید با کارشناسان شرکت اکسین سبز اسپادان تماس بگیرید و با دریافت اطلاعات لازم در مورد نحوه خرید و قیمت ماسک‌های FFP2 بدون سوپاپ، نکاتی را در مورد استفاده از این محصولات بیاموزید.

پد داخلی ماسک نانو
پد اسفنجی داخلی

جهت جلوگیری از فشار گیره بینی و زخم شدن پوست

لایه داخلی ماسک نانو
۶ لایه محافظ از شما

۶ لایه طبقه بندی شده اسپان و ملت

دوخت اولتراسونیک

دوخت دقیق و یک پارچه بدون فضای فرار با دستگاه اولتراسونیک

ملت بلون ماسک نانو
مجهز به دو لایه ملت بلون

جهت محافظت در مقابل ذرات میکرونی

FFP2-N95

تاییدیه ها ی مربوط به این محصول

اطلاعات بسته بندی محصول ماسک صنعتی FFP2  بدون سوپاپ نانوکسین

تصاویر نمونه محصول

نمونه ماسک صنعتی نانو FFP2 و N95